Nejspíš se ti moje tvorba fakt líbí, když ses dostal/a až sem. A třeba se v tobě probudil i zájem, jak mě podpořit. Existuje hned několik způsobů:

1) LAJKUJ, SDÍLEJ, KOMENTUJ, UKAZUJ

Tahle svatá čtveřice je nejjednodušším a taky nejlevnejším (je zdarma) způsobem, jak podpořit mě a moji tvorbu. Staň se prostě mým TRUE* fanouškem. Lajkuj, sdílej, komentuj moje videa na TIK TOKU, INSTAGRAMU nebo YOUTUBE. Ukazuj je lidem, které by mohly zajímat a označuj mě pokud podle mě něco uvaříš. Tohle vše totiž registruju a dělá mi to velkou radost.

Chci podpořit

2) STAŇ SE MÝM HERO

Už nějakou dobu tvořím obsah i na HEROHERO. Najdeš tam většinu detailně popsaných receptů z mých videí. Kompletní rozhovory ONE MEAL WITH, Tipy na podniky a mnoho dalšího. V roce 2024 tam chystám kurzy se specialisty na jednotlivé techniky vaření a úpravy jídla. Tato forma podpory je za cenu jedné kávy nebo piva (3 EUR/měsíčně). Děkuju.

chci být tvůj HERO

3) NAKUPUJ NA AKTINU

Jestli znáš Aktin a nakupuješ tam, tak při příštím nákupu si na mě vzpomeň a na stránku se proklikni přes TENTO ODKAZ. Díky tomu budou v Aktinu vědět, že jsi došel ode mě a podpoříš tak moji tvorbu. Pokud však Aktin neznáš vůbec, myslím, že bys ho měl rozhodně vyzkoušet. Já sám tam nakupuju už několik let, ať už věci na cvičení, doplňky stravy, tak i suroviny k vaření, koření nebo různý snacky. Moje oblíbené produkty najdeš TADY, ale určitě vyzkoušej i další produkty, protože fakt stojí za to. Spoustu produktů z AKTINU najdeš také v mých videoreceptech.

Nakoupit na Aktinu

*TRUE – Ten, který mě upřímně podporuje a dělá mu to radost.