Zde vždy najdete seznam aktuálních slevových kódů od značek, se kterými spolupracuji a kterým důvěřuji.

Zenforlife

/ www.zenforlife.cz /

Sleva 10% při zadání kódu: BALGICC. Od této značky používám Shilajit (Zjistit více o Shilajitu).

Lyopotraviny

/ www.lyopotraviny.cz /

Lyofilizované potraviny mají dlouhou trvanlivost a navíc si zachovávají své nutriční hodnoty. Když mě oslovila tato malá rodinná firma z Jeseníků ke spolupráci, neváhal jsem, protože kvalitnější lyoprodukty jsem na trhu zatím neobjevil. Primárně využívám ovoce, hlavně do sladkých snídaní, ale moc jsem si oblíbil například taky sušenou nivu. S kódem: JEDUSJIRKOU máte dopravu přes GLS a Balíkovnu za 0 Kč při objednávce nad 300 Kč. Kupte si něco dobrého. Nebudete litovat a ještě podpoříte rozvoj malého rodinného podniku.

Aktin

/ www.aktin.cz /

Na Aktinu bohužel slevu nemám, ale nákupem přes můj odkaz podpoříte mě a moji tvorbu.

Chocolate Hill

/ www.chocolatehill.cz /

Čokoládová manufaktura Chocolate Hill je z Brna, kde už několik let bydlím. Já si Jestli hledáte opravdu kvalitní čokoládu od lokální značky, tak tady máte řešení. S kódem BALGICC máte navíc 10% sluvu na celou objednávku.

Mañana

/ www.mananazivot.cz /

A nakonec moje dítě. Před rokem jsme s kamarádem (vinařem) začali zpracovávat použité láhve od vína a teď u nás najdete skvělé designovky do domácnosti, firmy nebo třeba vašeho podniku. A pro Vás mám slevu 11% s kódem BALGICC. Tak běžte nakupovat a chillujte.